GreenLance Communications: News • Media • Reviews

Thursday, July 10, 2008

How I Get Schooled

I'm too old for school. But I'm never too old to learn. See, I figure that so long as I keep my brain engaged, I'll never become a doddering old fool.

That's why, beginning today, Greenlance will sponsor Smart Thursdays, wherein we feature a great resource for adult education.

Today's featured site: Stanford on iTunes University. This is the one that finally motivated me to install iTunes. It's free audio and video broadcasts of Stanford University lectures covering a wide variety of subjects. It's like auditing college classes without paying tuition. Such a deal.

Have other suggestions for Smart Thursdays? Share your ideas by clicking that Comments link, below.

1 comment:

  1. İnternet üzerinde online ödeme işlemleri için kullanılan Paykasa hizmeti fiyat farklılıklarına uğramaktadır. Bu fiyat değişiklikleri özellikle siteler arasında değişmektedir. Sizler de ucuz paykasa hizmeti arıyorsanız; konumuzun detayını inceleyebilirsiniz.
    Bilindiği üzere internet üzerinde bulunan sitelerde birçok ödeme yöntemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak özellikle kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde güvenlik sıkıntısı yaşanmaktadır. Ayrıca bir kredi kartı ya da banka kartı sahibi değilseniz; internet üzerinden uygun fiyata alışveriş fırsatını da kaçırmış olacaksınız. Tam bu noktada ise Paykasa platformu devreye girmektedir. Paykasa’dan çeşitli ödeme yöntemleri ile paykasa kart almak gerekmektedir. Bunun için havale&eft ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer kredi kartınız ya da banka kartınız yok ise Paykasa hesap numaralarına ATM’den kartsız işlem yaparak para yatırabilirsiniz. Bu da sizi çeşitli güvenlik risklerinden koruyacaktır. Paykasa kartlar 16 haneli bir PİN’e sahip olmaktadır. Bu numara ile internet alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde siteler farklı paykasa fiyatları sunmaktadır. Gelişen bilgi çağında en ucuz paykasa hizmetini veren siteleri bulmak çok da zor olmayacaktır.

    https://www.paykasakarti.net/paykasa-satin-al.html

    ReplyDelete